Odchudzanie z Green Barley Plus

Odchudzanie

Czy wiesz, że nawet połowa Polaków ma problemy z nadmiarem tkanki tłuszczowej? Otyłość staje się coraz powszechniejszym problemem, którego eliminacja jest bardzo trudna.

Na szczęście, medycyna cały czas pracuje nad efektywnymi rozwiązaniami. Jednym z takowych jest Green Barley Plus – zielony jęczmień w tabletkach. O jego skuteczność, działanie i bezpieczeństwo zapytaliśmy dietetyk Izabelę Wiśniewską.

Jak działa Green Barley Plus?
Green Barley Plus to suplement diety cieszący się ogromną popularnością z jednego względu, zawiera nie jedną, a dwie substancje wpływające na proces redukcji zbędnych kilogramów, a konkretniej: błonnik oraz kwas hydrokscytrynowy.

Green Barley wpływa na procesy metabolizmu – reguluje go i przyśpiesza. Co więcej, ma ogromny wpływ na łaknienie (maleje).

Czy Green Barley Plus jest bezpieczny?
Jak wspomniałam – oparty jest na naturalnych składnikach, wielokrotnie przebadanych. Nie powoduje skutków ubocznych. Nigdy się z nimi nie spotkałam.

Czy poleca Pani stosowanie Green Barley Plus?
Generalnie tak, ale nie w każdym przypadku. Gdy moja pacjentka ma 2-3 kilogramy nadwagi, sugeruję tylko dietę. Green Barley działa silnie i nie ma potrzeby stosować go przy małej nadwadze. Taką można wyeliminować samą dietą.

Jakie efekty daje Green Barley Plus?
Odpowiedź na te pytanie jest nieco bardziej złożona. Green Barley Plus działa szybko i skutecznie, ale w każdym przypadku efekty są inne. Zauważyłam, że najlepiej radzi sobie przy diecie i aktywności fizycznej. Realna redukcja to 1-2 kilogramy na tydzień stosowania.

Nie zalecam jednak terapii dłuższych niż trzy miesiące, gdyż utrata kilkunastu kilogramów może mieć przełożenie na zdrowie.

 

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat Green Barley Plus – zachęcamy do odwiedzin bloga – blogeraska.pl. Znajdą tam Państwo pełen opis suplementu, opinie oraz działanie.

 

Dodaj komentarz