Płaski brzuch w 2 tygodnie: ćwiczenia

Odchudzanie

Dwa tygodnie to czas w którym można przeprowadzić naprawdę widoczną metamorfozę. Oczywiście trudno spodziewać się „sześcio-paka” po 14 dniach ćwiczeń i diety, ale efekty z całą pewnością będą zauważalne.

Przygotowaliśmy specjalny zestaw ćwiczeń, który pomoże Ci spalić tkankę tłuszczową oraz wzmocnić i uwidocznić mięśnie brzucha. To kompletny program, którego sumienna realizacja daje gwarancję widocznej poprawy.

Nożyce pionowe

Ułóż ciało w pozycji leżącej, ręce wzdłuż tułowia. Unieś część barkową i wykonuj szybkie nożyce w pionie. Sugerowana ilość powtórzeń: 30. Ilość serii: 3-4 (w zależności od motoryki).

Skrętoskłony

W pozycji stojącej połóż ręce z tyłu głowy. Stań w szerokim rozkroku. Lewe ramię kieruj ku prawemu kolanu. Sugerowana ilość powtórzeń: 30. Ilość serii: 4.

Unoszenie nóg

W pozycji leżącej połóż ręce na klatce piersiowej, delikatnie unieść część barkową i unoś nogi zginając je w kolanach. Wykonuj po 15 powtórzeń na każdą nogę. Ilość serii: 4.

Unoszenie nóg w pion

W pozycji leżącej ułóż ręce wzdłuż tułowia. Szybkim, energicznym ruchem unieś nogi do pozycji pionowej i utrzymuj przez 5 sekund. Sugerowana ilość powtórzeń: 10. Ilość serii: 4.

Trening tego typu należy realizować codziennie przez 14 dni. Najlepsze efekty osiąga się przy jednoczesnym stosowaniu diety.

Dieta na płaski brzuch

Dieta na płaski brzuch powinna być zbilansowana i zdrowa. Głodowanie organizmu zawsze kończy się efektem jojo (powrotem do pierwotnej wagi i sylwetki).
Aby spalić tkankę tłuszczową należy dostarczać organizmowi głównie: węglowodany złożone, pełnowartościowe białko oraz zdrowe tłuszcze. Należy unikać: cukrów prostych, niezdrowych tłuszczy oraz nieprzyswajalnego białka.

Niezwykle ważnym elementem diety na odchudzanie jest odpowiednie nawadnianie organizmu. Należy przyjmować około 2-3 litry wody każdego dnia. Woda wypłukuje organizm z toksyn (naturalna forma detoksacji) oraz tłuszczy.

Bilans wartości odżywczych ustalany powinien być indywidualnie w oparciu o zapotrzebowanie generowane przez daną jednostkę.

Dodaj komentarz