TOP 3 Suplementy diety na odchudzanie

Odchudzanie

W dzisiejszych czasach, ten kto nie ma nadwagi – jest w mniejszości. Wszak, nadwaga dosięga (według ostatnich raportów) nawet 52% Polaków. To wszystko sprawia, że zainteresowanie suplementami diety jest coraz większe.

Suplementacja – dobry sposób na odchudzanie?
Stosowanie suplementów diet na odchudzanie to dobry sposób na odchudzanie, pod kilkoma warunkami, a mianowicie:

 • Wykorzystywany suplement diety musi faktycznie być skuteczny.
 • Suplementacja jest dodatkiem do innych procesów redukcyjnych (dieta, trening).

Nie ufaj reklamom telewizyjnym.
„Telewizja kłamie” – takie hasła bardzo często można usłyszeć. Tyczy się to nie tylko programów informacyjnych, ale także reklam telewizyjnych. W szczególności tych, które dotyczą suplementów diet i ich skuteczności.

Niemal każdy producent zapewnia o bardzo wysokiej skuteczności. Niestety, zwykle nie ma to zbyt dużego związku z prawdą. Suplementy tego typu są po prostu nieskuteczne.

Jak wybrać skuteczny suplement diety?
Wybór suplementów diet należy opierać na podstawie opinii, recenzji i rankingów. W Internecie jest mnóstwo miejsc w których można przeczytać takowe. Tylko taki research sprawi, że wybierzemy faktycznie skuteczny środek.

Co ciekawe, we wszelakich rankingach środków na odchudzanie trudno doszukać się jakiegokolwiek suplementu diety reklamowanego w telewizji czy radio.

TOP 3 SUPLEMENTÓW NA ODCHUDZANIE
W ramach własnego researchu postanowiliśmy przygotować top 3 suplementów na odchudzanie. Mamy nadzieję, że poniższy mini-ranking umożliwi Wam dobry wybór.

 1. Acai Berry Extreme
  Suplement diety oparty na wyciągu z owoców Acai. W jednej kapsułce znajdą Państwo aż 500,00 mg tego preparatu.
 2. Slimets
  Kompozycja Acai Berry, Zielonej Herbaty i kilku innych składników jest świetnie opiniowana zarówno przez lekarzy, jak i pacjentów.
 3. Green Barley Plus
  Zielony jęczmień i Garcinia Cambogia w jednej kapsułce? To po prostu musi być efektywne.

Dodaj komentarz