3 zabiegi na powiększanie piersi

Seks

Piękny, jędrny i duży biust stanowi marzenie wielu Pań. Niektóre z nich decydują się na ich urzeczywistnienie i poddają się rozmaitym zabiegom modelującym. A oferta gabinetów medycyny estetycznej w tym zakresie jest naprawdę świetna. Dzisiaj pragniemy pokrótce przedstawić trzy, zdecydowanie najczęściej wybierane zabiegi na większy i jędrniejszy biust.

Powiększanie piersi implantami piersiowymi
Wykorzystanie silikonowych implantów to zabieg, który cieszy się niezwykle dużą popularnością. Wszystko za sprawą tego, iż jego efekty mogą być dowolne. Oznacza to, że pacjentka ma możliwość wyboru kształtu, rozmiaru i konkretnego wypełnienia swoich piersi. Co więcej, zabieg powiększania implantami piersiowymi jest trwały. Efektem możemy zachwycać się dożywotnio.

Pełen efekt zobaczymy zwykle do 3 miesięcy po zabiegu. Zaś sam koszt tego typu operacji to około 15000-20000 złotych.

Powiększanie piersi kwasem hialuronowym
Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w organizmie człowieka. Odpowiada między innymi za jędrność i elastyczność skóry. Wykorzystywana jest powszechnie przy realizacji różnych zabiegów ujędrniających i wypełniających. Z powodzeniem korzysta się z niej także w celu powiększenia biust.

Kwas hialuronowy aplikowany jest niewielką igłą, dzięki czemu okres rekonwalescencji jest bardzo krótki. Efekty utrzymują się zwykle nawet 2-3 lata. Koszt tego zabiegu oscyluje w granicach 10000 złotych.

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową
Lipomodeling, bo tak właściwie nazywa się zabieg powiększania piersi własną tkanką tłuszczową, to rozwiązanie, które cechuje się niezwykle naturalnym efektem. Po wygojeniu ran, nie widać absolutnie żadnej ingerencji w nasz biust. Naturalny kształt i materiał wypełniający (odwirowana tkanka tłuszczowa) daje doskonały efekt.

Koszt tego zabiegu zależny jest od poziomu tkanki tłuszczowej w organizmie. Im jest on wyższy, tym zabieg tańszy. Zwykle jednak cena lipomodelingu nie przekracza kilkunastu tysięcy złotych.

Dodaj komentarz