Jak powiększyć penisa naturalnie?

Seks

Dywagacje na temat tego, czy rozmiar ma znaczenie, nigdy się nie skończą. Próbowano wielokrotnie, nawet poprzez realizację badań. Im więcej takowych dyskusji, tym więcej mężczyzn wpada w sidła w tzw. „kompleksu małego penisa”.

Seksuolodzy są zgodni w tej materii i uważają, że penis i jego wielkość nie ma absolutnie żadnego znaczenia jeśli chodzi o funkcje seksualne, tudzież satysfakcję partnerki. Tylko w przypadku wystąpienia przypadłości tzw. „mikropenis” (członek w czasie wzwodu nie przekracza długości 7 centymetrów), można mówić o defekcie i problemie.

„Kompleks małego penisa”

Szacuje się, że około 40% mężczyzn jest niezadowolonych z rozmiarów swojego penisa. Ci, którzy nie prowadzą aktywnie seksualnego życia (nie współżyją regularnie), często popadają w kompleksy wynikające z wielkości swojego penisa.

Bardzo często dzieje się tak nawet w przypadkach, gdy penis jest większy niż przeciętny. Nierzadko do seksuologów przychodzą mężczyźni, którzy chcą powiększyć członka o długości przekraczającej piętnaście centymetrów.

Dlaczego penis jest tak ważny dla mężczyzn?

Utrwaliło się przekonanie, jakoby penis był swojego rodzaju miarę męskości. Spowodowane jest to wieloma czynnikami. Jednakże, z całą pewnością jest to błędne. Kobiety traktują mężczyzn zupełnie inaczej, dla Pań marą męskości przede wszystkim jest ich postawa, a nie to, co znajduje się w ich kroczu.

Jak powiększyć penisa? Naturalne metody.

Wielu mężczyzn mimo wszystko decyduje się na zabieg powiększania penisa. Zdecydowanie najczęściej Panowie siegają po metody naturalne, gdyż inwazyjne zabiegi są znacznie droższe.

Do rozwiązań naturalnych, które cechuje największa popularność zaliczamy:

  • ćwiczenia na powiększanie penisa
  • suplementy diety
  • pompki do powiększania członka

Narząd rozrodczy mężczyzny jest jednak bardzo delikatny, dlatego też realizacja jakiejkolwiek metody musi wiązać się z dużą ostrożnością. Warto przed realizacją, skontaktować się ze specjalistą (seksuologiem), celem zasięgnięcia rady.

Dla mężczyzn oczekujących natychmiastowych rezultatów, medycyna oferuje inwazyjne zabiegi: powiększanie kwasem hialuronowym oraz operację chirurgiczną polegającą na nacięciu więzadeł wieszadłowych.

Dodaj komentarz